feenzy.com

kurs języka angielskiego dla początkujących

25 lekcji dzięki którym w końcu nauczysz się mówić po angielsku !!


Już jest !!

Prosty i skuteczny sposób na naukę języka angielskiego !!Czy muszę Ciebie przekonywać, że podstawowa umiejętność porozumiewania się w języku angielskim to w dzisiejszych czasach już nie zdolność wyróżniająca Ciebie spośród tłumu a konieczność? Czy na prawdę nie widzisz jak z dnia na dzień, coraz więcej wyrazów jest zastępowanych przez ich angielskie odpowiedniki, a niektóre terminy nie są już nawet tłumaczone na nasz język ojczysty?

Na pewno uświadamiasz to sobie za każdym razem, kiedy na zagranicznej wycieczce nie wiesz jak poprosić o zrobienie zdjęcia lub bezradnie rozkładasz ręce, gdy obcokrajowiec zapyta o drogę do muzeum.

Każda kolejna sytuacja to kolejne składane sobie obietnice o rozpoczęciu nauki, aby następnym razem móc poszczycić się znajomością tego języka. Niestety brak widocznych rezultatów i szybki spadek motywacji, powoduje że zataczasz błędne koło i pomimo upływu czasu jesteś dokładnie w tym samym miejscu.

Dlatego jeśli jesteś gotowy na systematyczną pracę i naukę to zatrzaśnij się w domu, wyłacz telefon i czytaj każde słowo na tej stronie, ponieważ te problemy niedługo przestaną istnieć !!


Próbowałeś już rożnych metod nauki i nigdy się nie udawało ?


Będący w szóstej klasie Pedro miał spory problem. We Włoszech zapowiadało się gorące lato a jego oceny z angielskiego wskazywały, że jako jeden z nielicznych spędzi je na nauce, aby nie powtarzać roku. Przez swojego nauczyciela został sklasyfikowany jako osoba opornie przyswajająca wiedzę i kompletnym brakiem talentu do języków obcych.

To była błędna opinia...

Syn Francuzki i Hiszpana, mieszkając w dzielnicy z Chińskimi emigrantami, już w wieku kilku lat swobodnie posługiwał się czteroma językami. Jak to możliwe, że nie potrafił zaliczyć języka angielskiego, jednocześnie mówiąc płynnie w innych - dużo bardziej skomplikowanych ?Problemem jest system !


Zastanów się nad tym chwilę...

Jak myślisz, z jakich powodów, mimo podejmowanych prób, nie udało Ci się do tej pory nauczyć języka angielskiego na tyle, aby móc swobodnie się porozumiewać:

- nie miałeś czasu powtarzać, wkuwać słówek, wykonywać w domu zadanych ćwiczeń ?

- terminy lekcji kolidowały z codziennymi obowiązkami ?

- tempo nauki było dla Ciebie za szybkie ?

- byłeś sfrustrowany brakiem wyraźnych efektów nauki ?

- deprymowały Cię postępy innych uczestników kursu ?

- koszty nauki były za wysokie i musiałeś z niej zrezygnować ?

Jeśli choć raz kiwnąłeś potwierdzająco głową, to oznacza, że natrafiłeś na jedną z kilku najczęstszych przeszkód, z jakimi borykają się osoby chcące nauczyć się języka obcego.

Spędziliśmy wiele miesięcy, analizując jakim sposobem, mógłbyś osiągnąć jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie i w końcu powstał - unikalny system nauki języka angielskiego.Wystarczy 25 lekcji naszego kursu przeznaczonego do samodzielnej nauki w domu !


W przeciwieństwie do innych kursów, z którymi z pewnością miałeś do czynienia, nasz wyróżnia się sposobem przekazywania wiedzy. Na podstawie rozmów z wieloma osobami, które uczą lub uczyły się języków obcych oraz konsultacji z doświadczonymi lektorami, powstał zestaw 25 lekcji, z których każda zawiera niewielką ilość materiału. Czy wiedziałeś, że drzewo mające dużą liczbę cieńszych przyrostów, jest dużo silniejsze od drzewa posiadającego tych przyrostów mniej, ale grubszych?

Podobnie jest z nami - osiągamy dużo lepsze rezultaty przyswajając mniejszą ilość materiału ale w częstszych odstępach czasu.Atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy pomoże Ci szybko osiągnąć rezultaty !!


Przygotowaliśmy nasz kurs języka angielskiego tak, aby materiał był przekazywany w sposób prosty i zrozumiały, dlatego może służyć do nauki zarówno dzieciom, dorosłym jak i seniorom. Powstał z myślą o tych osobach, które chcą się uczyć, ale nie mają czasu lub możliwości, aby uczestniczyć w pełnych kursach offlinowych. Cena kursu jest niezwykle atrakcyjna przy wysokim poziomie merytorycznym, ponieważ nie ponosisz kosztów wynajęcia sali, opłacenia lektora, czy materiałów edukacyjnych, jak to jest w przypadku szkół językowych lub prywatnych lekcji.

Kurs jest idealnym rozwiązaniem dla:

- osób pracujących i przedsiębiorców, którzy chcą nauczyć się języka ze względów osobistych lub zawodowych, ale nie mają czasu na uczestnictwo w standardowych kursach

- osób dorosłych i dzieci z mniejszych miejscowości, które nie mają możliwości nauki w szkole językowej, a ceny prywatnych lekcji są dla nich za wysokie

- dzieci, które dopiero zaczęły naukę języka w szkole i chcą dodatkowo poćwiczyć w domu

- wszystkich, którzy chcą wygodnie uczyć się bez konieczności wychodzenia z domuPoczujesz się jakby nauczyciel języka angielskiego siedział tuż obok Ciebie !!


Wszystkie lekcje oraz zakres materiału zostały przygotowane przez profesjonalnego lektora. Każda z nich zawiera materiały dźwiękowe, abyś mógł odsłuchać i poćwiczyć wymowę oraz ćwiczenia umożliwiające interakcję z użytkownikiem. Niezbędne utrwalenie wiedzy następuje poprzez powtarzanie wcześniej poznanego materiału podczas kolejnych lekcji. Zakres materiału obejmuje słownictwo i zwroty niezbędne do wykorzystania w codziennym życiu: na ulicy, na wycieczce, podczas wizyty gości z zagranicy. Poznane podczas kursu podstawy będą stanowić solidne fundamenty do dalszej nauki i szybko zobaczysz pierwsze efekty w życiu codziennym.

Podczas każdej lekcji mówisz, słuchasz, ćwiczysz wymowę i pisownię. Aby odbyć kolejną lekcję, siadasz po prostu przed komputerem. Samodzielnie dopasowujesz tempo nauki do własnych możliwości i na bieżąco widzisz swoje postępy. Nie musisz wychodzić z domu, dojeżdżać do szkoły językowej we wskazanych terminach, kupować dodatkowych ćwiczeń czy podręczników. Uczysz się w zaciszu własnego domu, kiedy tylko masz na to ochotę.

feenzy.com


Z naszym kursem:

- otrzymujesz roczny dostęp do 25 lekcji przygotowanych przez doświadczonego lektora opartych o naturalny i prosty język

- sam decydujesz o tempie nauki, w każdej chwili możesz wrócić do każdej poprzedniej lekcji.

- uczysz się, kiedy masz czas i ochotę, nie wychodząc z domu

- na kolejnych lekcjach powtarzasz materiał, którego nauczyłeś się wcześniej, aby utrwalić wiedzę.

- na bieżąco kontrolujesz swoje postępy w nauce

- nie musisz mieć żadnych dodatkowych materiałów, potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do InternetuNie zwlekaj, już teraz zobacz darmową lekcję próbną !!Rozpocząć kurs możesz w każdej chwili, nie ma zapisów, czekania na zebranie się grupy ani sztywnych terminów lekcji. Po opłaceniu kursu otrzymujesz dostęp do konta z 25 lekcjami, login i hasło prześlemy Tobie na maila po otrzymaniu wpłaty. Od tego momentu masz 12 miesięcy, podczas których możesz przejść cały kurs i w razie potrzeby wracać do kolejnych lekcji. Nie zwlekaj! Zobacz już teraz przykładową, darmową lekcję, aby przekonać się o wysokiej jakości całego kursu.

Czy nadal boisz się, że kurs może nie zadziałać albo do niego nie pasujesz ?
Usiądź wygodnie, bo zaraz rozwiejemy Twoje wątpliwości...feenzy.com Jeżeli po nabyciu kursu w ciągu 30 dni z jakiejkolwiek przyczyny coś Ci się nie spodoba, albo nie będziesz usatysfakcjonowany z uzyskanych rezultatów natychmiast oddamy Ci pieniądze - bez żadnych pytań !!

Ponieważ kurs jest objęty taką gwarancją nie ma możliwości , abyś podjął błędną decyzję w tej chwili. Jeśli nie będziesz z niego zadowolony, skontaktuj się z nami, a my natychmiast zwrócimy Tobie płatność.

Dlaczego ryzykujemy z taką gwarancją ?


Powód jest jeden: jesteśmy przekonani o bardzo wysokiej jakości całego kursu. Nie boimy się, że nam go zwrócisz, ponieważ wiemy, że będziesz z niego zadowolony w 100%. Ta gwarancja jest tak silna , że w zasadzie możesz sprawdzić nasz produkt za darmo.


feenzy.com
Zamawiam dostęp do kursu