feenzy.com

kurs języka angielskiego dla początkujących

Bartłomiej Nowak

Wrocław

Znakomity kurs języka angielskiego w bardzo krótkim czasie, możliwości jakie daje kurs są ogromne. Kurs językowy bardzo łatwy w obsłudze, możliwość korzystania z platformy 24 godziny na dobę, co znacznie ułatwia naukę, ponieważ można z niej korzystać kiedy ma się wolną chwilę. Efekty jakie przynosi kurs w tak krótkim czasie są znakomite.

Iwona Leśniak

Poznań

Kurs językowy ze stroną feenzy.com jest odpowiedni dlaludzi w każdym wieku, dzięki idealnej konstrukcji każdy przy minimalnym wkładzie czasu może nauczyć się języka obcego. Nauka odbywa się w bardzo przyjemny sposób, dzięki ćwiczeniom o umiarkowanym stopniu trudności, ale przynoszą one bardzo dobre efekty. Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem kursu.

Monika Baszczuk

Jelenia Góra

Efekty po odbyciu tak krótkiego kursu językowego zfeenzy.com są bardzo zadowalające. Kurs zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby nauczyć się rozumieć język obcy i się nim posługiwać, a nie tylko znać słówka lub zasady gramatyki do niczego nie potrzebne bez znajomości porozumienia. Nauka języka nie wymaga ogromnego wkładu czasu i poświęcenia, można się nauczyć przy odrobinie chęci. Bardzo dobry sposób na naukę.

Sebastian Kowalski

Świdnica

Do tej pory miałem duże problemy z nauką języka angielskiego, a ten kurs pokazał mi, że w krótkim czasie przy minimalnej ilości czasu można nauczyć się języka i sprawnie się nim porozumieć. Kupiłem kurs feenzy.com bez nadziei na efekty i bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie efekty po kilku pierwszych lekcjach. Lekcje są stworzone tak, że każdy jest w stanie przyswoić materiał i ma możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy poprzez proste ćwiczenia. Bardzo dobry kurs.

Olga Laskowska

Toruń

Kurs wywarł na mnie pozytywne wrażenie już po darmowej próbce na stronie faenzy.com, bardzo łatwy sposób na przyswajanie wiedzy i naukę języka obcego. Nauka angielskiego z tym kursem to przyjemność, jeżeli można to nazwać nauką, dzięki materiałom i prostym ćwiczeniom poświęcać czasu, aby czegoś się nauczyć. Dobrym pomysłem jest całodobowy dostęp do platformy, samemu można wybrać kiedy odbyć lekcję. Bardzo dobre efekty w krótkim czasie.

Adrianna Cybula

Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z kursu ze strony feenzy.com, w szybkim tempie nauczyłam się nie tylko podstawowego słownictwa i gramatyki, ale również jestem w stanie się porozumieć, co jest najważniejsze w nauce języka obcego. Szybki kurs, który daje wiele możliwości, nauka odbywa się przez krótkie i w pełni zrozumiałe ćwiczenia.

Aleksandra Jerka

Toruń

Feenzy.com strona oferuje bardzo dobry kurs języka, nie byłam przekonana do tego typu kursów językowych, ale słyszałam o nim wiele dobrego i spróbowała. Przekonała mnie już sama darmowa próbka kursu dostępna na stronie, a kiedy wykupiłam pełną wersję zadowolenie było jeszcze większe. W szybkim tempie nauczyłam się angielskiego w dobrym stopniu. Daje możliwość nauki w wybranym przez siebie czasie.

Zuzanna Gawron

Zielona Góra

Odbyłam kurs feenzy.com i przyniósł efekty najlepsze jak dotąd, a odbyłam już niejeden kurs językowy. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, nie myślałam, że takie krótkie zadania i ćwiczenia przyniosą tak duże efekty. Uczyłam się w wybranym przez siebie czasie i terminie, bo platforma na stronie internetowej jest dostępna przez całą dobę, co jest wielką zaletą kursu.

Michał Jasiński

Karpacz

Niedawno zakończyłem kurs feenzy.com i dzięki kilka prosty krokom byłem w stanie przyswoić język angielski w taki sposób, że jestem w stanie się porozumieć. Bardzo dobre rezultaty dają dobrze skonstruowane ćwiczenia, dla sprawdzenia samego siebie. Najlepszy kurs jaki kiedykolwiek odbyłem, mogłem się uczyć kiedy mi pasowało bez wyznaczonych godzin.

Tomasz Kalicki

Katowice

Potrzebowałem szybkiego kursu angielskiego, ale takiego który pozwoli mi się porozumieć, a nie tylko poznać podstawowe słówka i wpadłem na stronę feenzy.com, zdecydowałem się na szybki kurs języka i efekty są zaskakująco dobre. Szybko przyswoiłem dużo wiedzy językowej, ćwiczenia proste, ale skuteczne.

Dlaczego ten system jest aż tak skuteczny ?

Unikalny sposób przekazywania wiedzy

Nie miażdżymy Ciebie natłokiem wiedzy jak w przypadku tradycyjnych kursów. Wiemy, że nadmiar informacji jest zawsze gorszy od jej braku. Cały materiał podzieliliśmy na krótkie i proste etapy, przez co niepotrzebnie nie tracisz koncentracji a szybko widoczne efekty konsekwentnie budują zarówno Twój entuzjazm jak i pewność siebie. Mniejsza porcja wiedzy jest łatwiejsza do przyswojenia a praktykowana w dłuższej perspektywie czasu daje fantastyczne rezultaty.

Koncentracja na tym co istotne

Nie marnuj swojego czas na rzeczy, których będziesz używał bardzo rzadko albo wcale. Damy Tobie pełen zestaw narzędzi, który możesz natychmiast użyć w codziennym życiu. Wiemy, że nie da się rozumieć języka ucząc się samych słów lub skupiając się tylko na gramatyce. Dostajesz optymalne rozwiązanie będące kombinacją wszystkich najważniejszych elementów języka.

Prostota rozwiązania

Przekonaj się, że nauka języka nie jest czymś trudnym jak powszechnie się uważa. Są to przeważnie opinie ludzi, którzy nigdy niczego nie spróbowali a ich zdanie bazuje nie na własnym doświadczeniu a są tylko powtarzaną przez wszystkich utartą teorią. Kurs specjalnie pisany jest bardzo prostym językiem przez co masz wrażenie, że nauczyciel jest obok Ciebie, a całą wiedzę przyswajasz w szybkim tempie.

Interaktywność

Standardowe kursy to suche fakty, które masz obowiązek przyswoić. To sprawia, że nowy materiał pozostaje w głowie jedynie przez chwilę, ale zaraz po zajęciach szybko się ulatnia. Do każdego nowego materiału przygotowaliśmy zestaw ciekawych i interaktywnych ćwiczeń, dzięki czemu każdą świeżo nabytą wiedzę możesz natychmiast utrwalić.

Monitoring postępu

Miarą każdego działania jest postęp. Dzięki specjalnie przygotowanemu systemowi możesz go na bieżąco monitorować. Dzięki temu zobaczysz, w jak krótkim czasie przechodzisz kolejne etapy a to dodatkowo wzmocni Twoją chęć nauki. Kiedy uznasz, że opanowałeś dany materiał już opanowałeś, możesz przejść do następnego cały czas mając możliwość powtórek wszystkich odbytych lekcji. Dodatkowo czekają na Ciebie okresowe testy na których będziesz miał możliwość sprawdzenia w jakim stopniu przyswoiłeś całą wiedzę.

Dostępność o każdej porze

Nie trać więcej swojego czasu na dojazdy do szkoły na drugim końcu miasta, nie musisz też reorganizować całego dnia jednocześnie rezygnując z pozostałych zajęć. Dostęp do kursu masz 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na ziemi i używając każdego urządzenia. Możesz z niego korzystać wieczorami w zaciszu swojego domu, będąc w autobusie podczas porannej jazdy do pracy, czy mając wolną chwilę w kawiarni.

Materiały audio

Aby swobodnie wypowiadać się w języku obcym najpierw musisz usłyszeć jak należy to robić. Nasz kurs to ponad 500 materiałów audio specjalnie przygotowanych przez zawodowych lektorów, którzy doskonale rozumieją problemu z jakimi zmagają się ich kursanci. Dzięki dostępowi online możesz ćwiczyć poprwaną wymowę korzystając z nich 24 godziny na dobę niezależnie czy jesteś w podróży, czy w zaciszu swojego domu.

Oszczędność dla budżetu

Tradycyjne kursy pomimo tego, że nie gwarantują żadnych rezultatów są sporym obciążeniem dla domowego budżetu na które nie zawsze możesz sobie pozwolić. Nasz cały kurs zawierający mnóstwo materiałów audio ciekawych ćwiczeń masz w cenie kilku godzin korepetycji a samej zapłaty możesz dokonać w dogodny dla Ciebie sposób.

Gwarancja Satysfakcji !

W przeciwieństwie do innych sprzedawców gwarantujemy działanie naszego kursu. Jesteśmy tak pewni, że rezultaty Ciebie zadowolą, że jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z zakupu - napisz do nas a my zwrócimy Tobie pieniądze.

Dostaniesz je bez pytań, żalu, urazy czy kłopotów. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy i nie zostaniesz dodany do czarnej listy klientów. Pomyśl o tym. Nic nie ryzykujesz,a już pierwsze lekcje z tego programu zwrócą Ci całość inwestycji niemal natychmiast.

Dostęp online

Okresowe testy

Kompletne rozwiązanie

Bezpieczna płatność

Gwarancja sukcesu

Aby dostosować się do Twoich potrzeb w naszej ofercie znajdziesz różne długości abonamentów. W zależności od tego ile czasu możesz poświęcić na naukę takiej długości abonament powinieneś kupić. Potrzebując więcej czasu na naukę z powodu dodatkowych zajęć czy pracy przyda się Tobie dłuższy dostęp, dzięki czemu zaoszczędzisz dodatkową kwotę. Niezależnie od dokonanego wyboru otrzymujesz dostęp do całego materiału już kilka sekund po dokonaniu płatności.

Zamawiam dostęp do kursu